Aktuality na katedře

Zahraniční host ve výuce

Ve dnech 19. - 23. 9. 2022 KPP uvítá ve výuce prof. Dr. Beatrix Vincze z ELTE Budapešť. Těšíme se se studenty a dalšími kolegy na viděnou.

Konference - Jak podpořit nadané děti ve škole

Katedra pedagogiky a psychologie ve spolupráci s Krajským úřadem Libereckého kraje pořádá v pořadí již druhou konferenci Jak podpořit nadané děti ve škole, která proběhne ve středu 18.5.2022 od 12:30 do 17:00 hod. na budově G, FP TUL.

Program a přihlášení zde

Tutorky studentů

Vážené studentky, vážení studenti,

v případě jakýchkoliv dotazů, informací ohledně studia, se neváhejte obrátit na tutorky:

PhDr. Simona Kiryková, Ph.D. - tutorka pro PVČ, Pedagogická studia ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
PhDr. Magda Nišponská, Ph.D. - tutorka pro Ped. psych. modul Bc. studia Učitelství, NMgr. Učitelství (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
PhDr. Jitka Novotová, Ph.D. - tutorka pro NMgr. Vychovatelství (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Nově akreditované studijní programy

Katedra pedagogiky a psychologie otevírá nově akreditované studijní programy. Studovat můžete bakalářský studijní program Pedagogická studia v prezenční a kombinované formě a navazující magisterský studijní program Vychovatelství v prezenční formě.

PEDAGOGICKÁ STUDIA - STUDIJNÍ PLÁN

VYCHOVATELSTVÍ - STUDIJNÍ PLÁN