close
Kalendář

Katedra pedagogiky a psychologie

Katedra pedagogiky a psychologie FP TUL v rámci ESF projektu Učitelem odborně a moderně pořádá dne 15. 4. 2019 Pedagogický den, který je určen studentům učitelství pro 1. stupeň ZŠ (1.-5. roč.), pro něž bylo vyhlášeno děkanské volno. V rámci Pedagogického dne se studenti budou mít možnost prostřednictvím workshopů, seminářů a přednášek setkat s odborníky z praxe a blíže se seznámit s problematikou environmentální výchovy, čtenářské gramotnosti, domácího vzdělávání, terapie ve školním prostředí, budování učitelské autority, s činností školní inspekce, pedagogikou Montessori, waldorfskou školou či vzděláváním sociálně vyloučených dětí. Studenti se budou též moci prakticky vyzkoušet tvorbu projektů, výtvarné či hudební dílny.

program

sborník anotací

přihlášení

 

Vážení studenti, vážené studentky,

v době od 4. 2. do 10. 5. 2019 jsou vypsány pravidelné konzultační hodiny vyučujících, které najdete v sekci Zaměstnanci.

Katedra pedagogiky a psychologie zabezpečuje výuku pedagogických a psychologických disciplín v rámci studijních oborů Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické, podílí se ale i na studijních oborech ostatních fakult Technické univerzity v Liberci. Je garantem tří samostatných bakalářských oborů – Pedagogika volného času, Učitelství pro mateřské školy a Učitelství odborných předmětů.

Kontakt
  • doručovací adresa: Technická univerzita v Liberci, Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická, Katedra pedagogiky a psychologie, Studentská 1402/2, 461 17, Liberec 1
  • sídlo: Budova G - 4. patro, Univerzitní náměstí 1410/1, 461 17, Liberec 1

Pro bližší informace kontaktujte sekretariát katedry (Adriana Konečná, 485352831, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo se porozhlédněte po našem webu.