Komu je studium určeno?

• studentům prezenčního studia, kteří studují technické a ekonomické obory na Technické univerzitě v Liberci a kteří mají řádně ukončen alespoň první ročník bakalářského studia na své mateřské fakultě

Co studium nabízí?

• získání platné pedagogické kvalifikace pro výuku na středních a vyšších odborných školách a rozšíření znalostí z pedagogiky, psychologie a dalších humanitních oborů

Jak je studium organizováno?

• do šesti semestrů (tří let) formou předřazených týdenních bloků před zahájením semestru a „víkendových“ bloků (pátky nebo soboty)

Jak je studium zakončeno?

• státní závěrečnou zkouškou a obhajobou bakalářské práce (úspěšný absolvent získá bakalářský titul)

Kdo studium garantuje?

• katedra pedagogiky a psychologie Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické Technické univerzity v Liberci

Jak zahájit studium?

• podáním přihlášky na studijní oddělení Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL - kontaktní osobou je paní Eva Havelková ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript )

Kam se obrátit pro další informace?