Katederní aktuality

Schválená zadání DP, BP - listopad 2016

Seznam schválených zadání DP, BP podaných v listopadu 2016 naleznete zde

Zadání je možné vyzvednout v konzultačních hodinách na sekretariátu KPP.

Staňte se členem České pedagogické společnosti

Vážené studentky, vážení studenti, uvažovali jste někdy o členství v odborné společnosti? Pokud ano, rádi bychom Vás informovali o možnosti stát se členem liberecké pobočky České pedagogické společnosti (ČPdS).

Kdo jsme?

ČPdS je vědeckou společností sdružující vědecké pracovníky, učitele a jiné osoby s profesionálním zájmem o pedagogiku a disciplíny hraniční a příbuzné. ČPdS je členem Rady vědeckých společností při Akademii věd České republiky.

Co nabízíme?

ČPdS vydává vědecký recenzovaný časopis Pedagogická orientace, který se zaměřuje na obecnější, aktuální problémy pedagogické teorie a praxe, školního vzdělávání, pedagogického výzkumu, vzdělávací politiky a vzdělávání učitelů. Cílem časopisu je podporovat rozvoj pedagogického myšlení.

Každoročně ČPdS pořádá konferenci zabývající se aktuálními tématy výchovy a vzdělávání v České republice.

Jednotlivé pobočky pořádají odborná setkání, která slouží k diskutování aktuálních témat vztahujících se k edukační teorii a praxi.

Členové společnosti tvoří expertní komise, které poskytují odborná vyjádření pro decizní sféru v oblasti výchovy a vzdělávání v České republice.

Jak je to s členským příspěvkem?

Studenti v prezenční formě studia platí 400,- Kč za kalendářní rok. V ceně členského příspěvku je zaslání čtyř čísel Pedagogické orientace k rukám člena a zvýhodněný konferenční poplatek na výroční konferenci společnosti. Členové jsou dále informováni o akcích pořádaných pod záštitou ČPdS, na které mají členové společnosti garantovaný vstup.

Jak se stát členem?

Vyplňte elektronickou přihlášku (http://www.cpds.cz/prihlaska.php) a mailem informujte předsedu liberecké pobočky ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) o Vašem úmyslu stát se členem ČPdS.

Kde najdu další informace o ČPdS?

Všechny informace jsou k dispozici na webu společnosti (http://www.cpds.cz/).

Schválená zadání BP, DP - duben 2016

Seznam schválených zadání DP, BP podaných v dubnu 2016 naleznete zde. Zadání je možné vyzvednout v konzultačních hodinách na sekretariátu KPP.