SZZ z pedagogiky a psychologie pro Bc. obory se zaměřením na vzdělávání

| Aktuality na katedře

Milé studentky, milí studenti,

rádi bychom Vás informovali, že od letního semestru 2023 v předmětu Úvod do pedagogické praxe budete mít možnost aktivně s vyučujícími připravit návrh přípravy na vyučovací hodinu, která je rovněž základem nové prakticky orientované části SZZ z pedagogiky a psychologie. Zkoušku jsme koncipovali tak, aby odpovídala požadavkům širší odborné a veřejné diskuse o učitelské přípravě a byla prakticky zaměřená k výkonu učitelské profese. O dalších bodech části SZZ se dočtete níže, podrobnosti se dozvíte v předmětu Úvod do pedagogické praxe, případně se můžete obrátit na vedoucího KPP či dr. Novotovou nebo doc. Urbánka.

Odbornou rozpravu z pedagogické způsobilosti LZE vykonat v samostatném termínu, tedy bez závislosti na státnicích na oborových katedrách.

Zde najdete další informace.

šablona přípravy