Náhradní způsob plnění studijních povinností

| Aktuality na katedře

Vážené studentky, vážení studenti,

od 1. 10. 2022 je ve Stagu spuštěna možnost žádosti o náhradní způsob plnění studijních povinností. Stejně jako si vyplňujete žádost o uznání předmětů, ale u náhradního plnění si vyplňujete každý předmět zvlášť. U předmětu zároveň napište daného vyučujícího.

SPRÁVNÝ POSTUP PŘI PODÁVÁNÍ ŽÁDOSTI "Náhradní způsob plnění studijních povinností" ve STAGu

Žádost o Náhradní způsob plnění studijních povinností lze podat POUZE V PRVNÍCH DVOU TÝDNECH, pokud se student/ka nemůže ze závažných důvodů (zdravotních, osobních, sportovní reprezentace) osobně účastnit povinné výuky v termínech, které nejsou v rozporu s harmonogramem daného akademického roku.

1. Žádost lze podat pouze v prvních dvou týdnech semestru (tj. v ZS od 26. 9. do 9. 10. 2022 / v LS od 27. 2. 2023 do 12. 3. 2023 ) ! Žádost podána po tomto termínu NEBUDE kladně vyřízena !

2. Student musí řádně uvést odůvodnění podání žádosti.

3. Student musí uvést jednotlivý předmět zvlášť, u kterého žádá o náhradní způsob plnění (tj. pro každý předmět musí být podána nová žádost). Student zároveň musí uvést jmého vyučujícího, který se má vyjádřit k jeho žádosti/předmětu.

(např. O náhradní plnění studijních povinností žádám u předmětu: Zimní sportovní kurz (KTV/ZSK) - garant a vyučující: PhDr. Jaroslav Kupr, Ph.D.)

4. Vyučující daného předmětu uvede popis náhradního způsobu plnění studijních povinností, který je student/ka povinná plnit v plném rozsahu.